post

Účtovníctvo, poradenstvo

 Účtovníctvo, poradenstvo / MrCapital / 118 zhliadnutí

Spoločnosť Mr. Capital, s.r.o. bola založená v roku 2011. Dynamicky sa rozvíjajúca firma spracováva účtovníctvo a ostatnú ekonomickú agendu pre podnikateľské subjekty, pričom našim hlavným cieľom je uľahčiť a zefektívniť spoločnostiam ich činnosť v tak náročnej oblasti akou je účtovníctvo, ktoré je východiskom pre zostavenie závierky a následne daňového priznania.

Všetky služby zabezpečujeme komplexne od prevzatia prvotných dokladov, ich zaúčtovania, komunikácie s klientom až po spracovanie uzávierky, výstupov pre finančné inštitúcie, výstupov pre interné účely klienta, prítomnosť pri kontrolách atď.

Naša firma sa v súčasnosti vyznačuje stabilným personálnym obsadením profesionálnych účtovníkov a administratívnych pracovníkov, ktorý majú dlhoročné skúsenosti s vedením účtovníctva v rôznych odvetviach národného hospodárstva a tiež vo firmách so zahraničnou majetkovou účasťou.

Množstvo našich spokojných klientov oceňuje v spolupráci s našou firmou vysokú odbornosť, spoľahlivosť, lojálnosť a samozrejme diskrétnosť.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCM7oPLKuzspL0HTGwSg3aUQ

 
  • Služba ID: 2267
  • Firma: Mr. Capital, s.r.o.
  • Druh podnikania: Firma
Detail kontaktu

Sereď, SlovenskoTrnavský kraj 0910190738 office@mrcompany.eu http://www.mrcompany.eu

Kontaktovať správou

Nie je vložená žiadna príloha

Podporované formáty: jpg, png, doc, docx, xls, xlsx, pdf

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.